18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Бен Афлек го „фатија“ по раскинувањето: „Запуштен е и пијан“

Најчитани вести

И додека некои цветаат по паузата, Бен, судејќи според фотографиите, се запустил. Фановите ги преплавија социјалните мрежи со коментари за тоа како актерот изгледа тажно и загрижен …

Пред неколку дена пукна љубовна врска помеѓу актерот Бен Афлек (48) и актерката Ана Де Армас (32). Иако мислеше дека ја пронашол „вистинската“, актерот е повторно сам, а сега папараците го „фатија“ како ја напушта куќата во Лос Анџелес.

И додека некои цветаат по паузата, Бен, судејќи според фотографиите, се запустил. Фановите ги преплавија социјалните мрежи со коментари за тоа како актерот изгледа тажно и загрижен.

– Се гледа дека прекинот го погоди. Не му оди во љубовта, па не му оди. Изгледа како да плачел цел ден. Запуштен е и пијан – ова се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Двојката беше во врска повеќе од една година, а тие живееја заедно за време на карантинот.

– Ана е одлична, но мислам дека тоа е затоа што Бен има семејство и навистина сака да биде тука за своите деца додека е втора во нејзиниот живот – тврди изворот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com