17.8 C
Skopje
Sunday, September 19, 2021

Бела и Џиџи Хадид се убавици – Нивната мајка на 60. години е бомба

Најчитани вести

Моделите Бела и Џиџи Хадид се убавици кои го освоија светот, но нивната мајка е бомба и доказ дека крушата под круша паѓа.

Јоланда Хадид има 55. години но и понатаму има тело на манекенка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com