18.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Бела и Џиџи Хадид се забавуваат на плажа на Миконос

Најчитани вести

Одморот на Бела и Џиџи Хадид на Миконос е будно следен од папараците, кои се обидуваат да овековечат што повеќе моменти од нивното забавно летување.

Славните модели беа фотографирани на плажа на атрактивниот грчки остров заедно со пријатели.

Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид
Хадид

Во моментов, на модната сцена Бела е актуелна со кампањата за брендот Missoni, а Џиџи со кампањата за козметичкиот гигант Maybelline.

Хадид
Хадид

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com