8.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

Беквалац имаше сообраќајна незгода, камион удри во колата на пејачката

Најчитани вести

Пејачката Наташа Беквалац утринава во Белград доживеа сообраќајна несреќа, откако камион удри во неа. Пејачката не била повредена, затоа што таа возела бавно, со речиси 10 километри на час.

„Таа е добро, не е повредена. Возеше многу бавно кога човекот удри во нејзиното ауди. Камионџијата ја призна вината. За среќа само автомобилот е оштетен“, рече извор близок до Беквалац.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com