Home » Бекамови уживаат во Хрватска

Бекамови уживаат во Хрватска

by Журнал.мк

Така беше и сега кога славниот фудбалер и неговата сопруга екс пејачката Викторија заедно со децата пристигнаа во Хрватска, на изолираниот Лапод каде закупија апартман чие дневно изнајмување чини „само“ 10 000 евра.

Бекамови пристигнаа со посебна пригода, во близина на Дубровник во Хрватска Дејвид и Викторија ќе ја прослават 23-годишнината од бракот, како и 11-тиот роденден на нивната ќерка Харпер.

Тие се сместени во луксузниот комплексот „Lopud 1483“.

Бекамови за време на одморот веќе го посетиле и познатиот ресторанот „Бова“ во Шипан, но имале посебно барање – никој да не ги фотографира, што гостите и вработените во ресторанот го испочитувале, пренесува Вечерњи.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More