7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Без шминка, филтри и фотошоп: Цеца Ражнатовиќ во костим за капење

Најчитани вести

Пејачката Цеца Ражнатовиќ во моментов се наоѓа на одмор во својата луксузна вила на Кипар каде што ги полни батериите за своите следни обврски.

Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која нема ни шминка, ни филтри и покажа како изгледа во природно издание, а во прв план се нејзините бујни гради.

За потсетување, неодамна во вилата на Кипар кај Цеца упадна манијак кој изјавил дека пејачката му е сопруга./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести