-6.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

БЕЗ ШМИНКА, ПОДОЧНИЦИ И СЕДА КОСА Ева Лонгорија покажа како изгледа во домашно издание

Најчитани вести

Изгледа дека нов холивудски тренд станува природниот изглед. Славните дами почнаа да се појавуваат со седа коса, да ги покажуваат несовршеностите на своите лица и тела. Едноставно, сакаат да покажат дека и тие се обични смртници.

Една од нив е и холивудската актерка Ева Лонгорија (46) неодамна објави снимка на инстаграм-профилот каде ја покажала неверојатната трансформација која предизвика лавина од коментари и лајкови.

Актерката се снимила себеси без грам шминка со мокра коса и шноли на косата, а потоа покажа дека има и седи влакна. Без нималку срам покажа како изгледа во бадемантил и во издание во кое малкумина од славните светски ѕвезди би се осмелиле да се покажат.

Сепак, подоцна се дотерала и покажа колку голема е разликата, а следбениците биле воодушевени со двете варијанти. Под нејзината објава имаше низа на комплименти за тоа колку добро изгледа во петтата деценија од животот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com