24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Без ниту едно „крпче“ на себе – Елизабет Харли „си грми“ на Инстаграм

Најчитани вести

Популарната британска актерка и модел, а од неодамна и дизајнерка на костими за капење, Елизабет Харли, на својот Инстаграм профил редовно ги дозира своите обожаватели со скокотливи и провокативни фотки.

На една од последните кои ги објави позира во целосно разголено издание, без ниту едно парче облека врз неа, пренесува Metro.

Оваа глобална ѕвезда и секс-симбол и понатаму импресионира и плени со својата одлична фигура и одржана линија. Тоа апсолутно го користи за на најдобар можен начин, самата да си рекламири своите авторски дизајнерски костими за капење.

Со новата провокативна фотка Харли реши да ја прекине таа рекламирачка рутина, па објави кадар на кој позира целосно гола, во базен, притоа вешто криејќи ги интимните делови.

Харли минатиот месец наполни 54 години, но со нејзиниот изглед и форма делува како да има барем 20 години помалку./taratur.com

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com