32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Без вода дел од корисниците во Аеродром

Најчитани вести

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека поради изведување водоводен приклучок ф-300мм на ул.Владимир Комаров бб, прекинато водоснабдување денеска ќе имаат дел од корисниците на ул.Владимир Комаров, „Вучко Компани“, Пензионерскиот дом, „Тинекс“ и „Хотел Порта“ од 9:00 часот до завршување на приклучокот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com