20.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

Бездомник провалил во вилата на Џони Деп: Полицијата го фатила во тушот!

Најчитани вести

Џони Деп се чини дека има проблем не само со неговата поранешна сопруга Амбер Херд, со која веќе некое време се влечеше по судовите поради нејзините обвинувања дека ја малтретирал, но и со потполни странци. Така, во неговиот дом бил пронајден натрапник, кој се опуштил при посетата на вилата на славниот актер. Имено, дотичното лице се истуширало и си наточило пијалок.

Во четвртокот беше повикана полиција во домот на холивудскиот актер, кому сигурно не му се потребни дополнителни скандали, откако безбедносниот тим на Џони Деп беше предупреден дека има некој внатре, појаснуваат извори на ТМЗ и додаваат: „Непосредно пред алармот, сосед повикал полиција поради бездомниците кои се појавија во дворот на соседот близу базенот “.

„Наводниот натрапник, кој не е идентификуван, се туширал кога пристигнале полицајци. Тие морале да ја скршат вратата затоа што тој одбил да излезе од тушот“, им било кажано на ТМЗ. Тие исто така подготвиле пијалок за себе.

Натрапникот бил обвинет за тежок вандализам, но не може да се претпостави дали Деп бил во опасност.

Интересно, оваа вест доаѓа само два месеци откако ТМЗ претходно објави дека една жена е уапсена во рамките на истиот имот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести