16.8 C
Skopje
Monday, June 21, 2021

Бездомник починал во центарот на Скопје

Најчитани вести

Човек кој повремено го посетувал пунктот за бездомници на Црвениот крст во Скопје, вчера бил пронајден починат на улица „Македонија“, во центарот на главниот град.

Случајот во СВР Скопје го пријавила итната медицинска помош во 10:15 часот.

МВР соопшти дека по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести