20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

Бебе стана хит на интернет поради сличноста со Вуди Харелсон: Би сакал да ја имам твојата коса, вели глумецот

Најчитани вести

Американка на Твитер објави слика од својата ќерка Кора и ја споредила со глумецот Вуди Харелсон. Таа ги праша следбениците дали нејзиното бебе личи на славниот актер. Објавата стигна и до Вуди, кој ја сподели сликата на својот Инсатаграм и ѝ напиша песна на Кора.

„Ода за Кора.Ти си прекрасно дете. Поласкан сум поради оваа споредба. Имаш прекрасна насмевка. Само би сакал да ја имам твојата коса“, напишал Харелсон.

„Ни го разубави денот, едвај чекам да ѝ го покажам ова кога ќе биде постара. Имаш уште еден обожавател за цел живот“, му одговорила мајката на Кора на Вуди.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com