24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Барса почнува без „десетката“, Меси повреден!

Најчитани вести

Најдобриот фудбалер на Барселона, Лионел Меси, поради повреда го пропушта стартот на Примера и гостувањето на Атлетик Билбао.

Тренерот Ернесто Валверде потврди дека Каталонците во петок без првата ѕвезда, во Баскија го започнуваат походот за одбрана на титулата – шампион на Шпанија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com