32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра

Најчитани вести

Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на елитната белградска населба Дедиње која претходно припаѓала на фудбалерот Драган Стојковиќ – Пикси.

Пејачката се пофалила на социјалните мрежи и напишала: „Мојата нова куќа“ која има голем двор, четири големи купатиа, како и базен пред куќата.

Исто така, внатре има сауна и теретана, а наводно и одличен безбеден систем.

Домот на Карлеуша

Новата куќа ја купил сопругот Душко Тошиќ за која морал да плати 2.500.000 евра./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com