22.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Аца Лукас заспа на својата роденденска забава

Најчитани вести

Српскиот пејач Аца Лукас на 3 ноември наполни 51 година. Тој викендов го прослави роденденот во познат ресторан во Белград, ама пред крајот на забавата заспа. Сликата од Аца кој спие на тросед, ја објавија српските медиуми. „Или забавата била досадна или Аца старее, па не може да се журка до рано сабајле како порано“, пишуваат тие.

Инаку, на роденденската забава на Лукас биле поканети неговите најблиски пријатели и само неколку колеги музичари. Пејачот се појавил сам, без неговата девојка.

Текстот Аца Лукас заспа на својата роденденска забава е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com