27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Ахмети свика Претседателство на ДУИ

Најчитани вести

Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети свика седница на Централното претседателство на партијата која што ќе се оддржи денеска со почеток во 15 часот во партиското седиште во Тетово.

На седницата ќе се говори околу четвртиот изборен конгрес на Демократската унија за интеграција, идните програмски определби и статутарни промени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com