-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Атрактивна ѕвезда: Марго Роби во ретро бикини со сопругот на плажа во Мексико

Најчитани вести

Марго Роби ги стави на пауза работните ангажмани за да ужива под сонцето со сопругот Том Акерли.

30-годишната актерка изгледаше шик во бикини во ретро стил и шешир додека се сончаше и пливаше со саканиот.

Марго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том Акерли
На дел од фотографиите направени од папараците, славната актерка и нејзиниот 31-годишен сопруг си разменуваат бакнежи.

Марго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том Акерли
Роби и Том се запознаа во 2013 година за време на снимањето на „Suite Française“, а неколку месеци подоцна, започнаа да се состануваат. Тие стапија во брак во декември 2016 година во Австралија, а во моментов живеат во Калифорнија.

Марго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том АкерлиМарго Роби и Том Акерли

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести