4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Ариана Гранде призна дека е воодушевена: Пејачката изреагира на Селена Гомез, кој го отпеа нејзиниот хит

Најчитани вести

Селена Гомез стана вистинска ТикТок ѕвезда. Пејачката во последно време е многу поактивна на оваа социјална мрежа и со обожавателите споделува различни видеа, од имитации на познатите мемиња, до споделувањето на своите рутини за вежбање. Најновото видео на ТикТок е она во кое го пее хитот на Ариана Гранде, „Breack Up With Your Girlfriend I’m Bored“, а како и ние, така и Арана беше воодушевена, па го сподели своето воодушевување на својот Инстаграм профил.

Овој викенд на Интернет кружи видеото на Селена Гомез која со група пријатели го пее големиот хит на својата колешка Ариана Гранде. Пејачката не можеше да се воздржи, па го сподели видеото на својот профил. „Слатки едни, дали се шегувате. Селена Гомез, те сакам“ – напиша. Инаку, видеото во оригинал е објавено на ТикТок профилот „Girlspool“ во петокот вечерта.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com