Home » Анџелина Џоли со двете ќерки на шопинг во Рим

Анџелина Џоли со двете ќерки на шопинг во Рим

by Журнал.мк

Кога не работи на новиот филмски проект, Анџелина Џоли поминува време со своите деца.

47-годишната актерка и режисерка беше фотографирана низ улиците на Рим, додека со ќерките Захара и Вивиен избираше и купуваше нова облека.

Џоли носеше бежова комбинација од Алберта Ферети.

Џоли се сретна и со Селма Хајек, која ја има главната улога во филмот режиран од неа, насловен „Without Blood“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More