29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Антониа Гиговска со „провокативна фотка го запали Инстаграм

Најчитани вести

Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со форнтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.

Имено, Гиговска во бела кошула и без прслук објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, за што поточно се работи видете сами:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com