Home » Антониа Гиговска снима нов спот, вика ќе бил лудило

Антониа Гиговска снима нов спот, вика ќе бил лудило

by Журнал.мк

Антониа Гиговска во понеделник ќе ја промовира новата песна „Око моје“, испеана на српски јазик. Таа се пофали дека спотот го снима со „Ај диџеј видеос“, која во моментов важи за најдобрата видео-продукција во регионот.

„Ова ќе биде лудило“, напиша Антониа, која избра црна танга и бел топ како дел од стајлингот.

Покрај Антониа во спотот се појавуваат неколку танчери.

Гиговска спотот го снима неколку дена откако во Соко Бања ја доби наградата Star Awards за поп-пејачка на годината.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More