Home » Антониа Гиговска го прекина молкот, откри со кого е во врска

Антониа Гиговска го прекина молкот, откри со кого е во врска

by Журнал.мк

Со недели се пишува за прекинувањето на врската меѓу Антониа Гиговска и Иван Јованов, кои беа во врска неколку години. За разлика од музичарот, кој јавно зборуваше за тоа, младата пејачка смета дека не е време ја каже својата страна на приказната.

Таа во новата „Еден на Еден“ со водителот Жарко Димитриоски ги коментира насловите кои излегуваа по порталите со наводните причини за разделбата, по што и открива со кого е во врска сега – со самата себе.

Покрај ова, таа вчера, во новата 14-та сезона на на популарното шоу, отворено раскажуваше за својата бо рба со килограмите и трансформацијата низ која поминала, коментарите на социјалните мрежи со кои секојдневно се соочува, поддршката која не ја добила од своите соученици по „Евровизија“…

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More