21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Андрија Милошевиќ ја почести девојката со нов луксузен автомобил

Најчитани вести

Актерската двојка Андрија Милошевиќ и неговата поубава половина, Александра Томиќ, во последните неколку години работат со полна пареа, па слободно можеме да кажеме дека освен на љубовно поле, рози им цветаат и на професионално.

Деновиве парот бил на мета на емисијата „Папарацо лов“ каде имавме можност да видиме како одат во посета на еден салон за автомобили каде заедно разгледуваат нова играчка на четири тркала за актерката.

Што избрале и со каков автомобил ќе го обноват нивниот возен парк се уште не знаеме, но сигурни сме дека се одлучиле за нешто лускузно и скапо, со оглед на тоа што во салонот нема автомобили под 20 илјади евра.

Погледнете го целото видео од „Папарацо лов“:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com