32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Ана Севиќ на одмор со момчето

Најчитани вести

Ана Севиќ замина на одмор во Миконос со избраникот Данијел Новаковиќ, па сподели неколку фотографии од одморот.

Пејачката на сите им покажа како ужива со момчето, па објави заедничка фотографија, а потоа позираше и во провокативни пози.

Пејачката покажа со што располага, а многумина ѝ упатија и комплименти на сметка на изгледот./zase.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com