19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Ана Николиќ се враќа на старо

Најчитани вести

Пејачката Ана Николиќ благодарение на диетите и упорните тренинзи успеала да го симне вишокот килограми и да се врати на старо, односно да го има истиот изглед како и пред бременоста. 

Ана се пофалила со фотографија во мини здолниште во кое до израз доаѓаат нејзините нозе, па многумина искоментирале дека изгледа како и пред бременоста. 

„Hot mama”, “Тоа, си се врати, браво”, “Беше и остана божица”, “Најголема мачка на Балканот”… се само некои од коментарите на фановите на Ана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com