21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Ана Николиќ својата линија ја доведе до совршенство

Најчитани вести

Трансофрмацијата на српската пејачка Ана Николиќ која драстично ослабе е една од најпишуваните теми во српските медиуми.

Таа сега објави фотографија на која позира до својата баба, на која се гледа дека пејачката изгледа извонредно.

„Мојата баба…Некој просто се раѓа како дама…за разлика од некои од нас….кои мораме да учиме…“напишала Ана во опис на фотографијата.

https://www.instagram.com/p/B4IKJV6gata/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com