25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Ана Николиќ во провокативно издание

Најчитани вести

Таа повторно ги изненади своите фанови со објава на Инстаграм на која носи облека која ја истакнува нејзината фигура. Ана позираше во тесен црн фустан покажувајќи ги своите бујни гради и долги нозе.

Пејачката оваа комбинација ја дополнила со длабоки чизми и црвен капут. Очигледно е дека сега Ана изгледа прекрасно.

Пеачката во коментарите на фотографијата откри и дека наскоро ќе издаде нов албум, како и дека една од песните ќе се вика „Ти си крив“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com