19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Ана Ивановиќ со топ изглед седум дена по породувањето

Најчитани вести

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ пред седум дена се породи со вториот син. Таа веќе сподели фотографија седум дена по породувањето. Фотографијата е направена во Чикаго, на која екс тенисерката е во опуштено издание, во спортски стил. Тоа доби многу пофалби за својата фигура. Текстот Ана Ивановиќ со топ изглед седум дена по породувањето е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com