27.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Ана Ивановиќ го покажа трудничкото стомаче

Најчитани вести

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер пред два месеци објавија дека по втор пат ќе станат родители.

Ана по оваа вест се појави на свадбата на својот брат, но тогаш се уште немаше видливи промени во пределот на стомакот.

По два месеци тенисерката реши да ги изненади фановите и да се фотографира со трудничкото стомаче кое полека се повеќе расте./zazabava.com

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com