10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Ана де Армас раскина со Бен Афлек

Најчитани вести

„Бонд девојката“ Ана де Армас раскина со Бен Афлек на почетокот на овој месец, откако тие живееја заедно повеќе од една година.

Но, помислата да го напушти Бен „висела во воздухот“ со недели. Таа, се чини, дури и се исмејуваше со него во интервјуто кусо пред да ја објави одлуката за разделба и секој да си тргне по својот пат…

Имено, за „Сандеј тајмс“, Де Армас сподели подробности за нивното патување во Хавана – главниот град на Куба. Вели дека тој бил опседнат со купување маици додека бил во Хавана. – Секој пат кога ќе излезевме, тој ја купуваше „целата продавница“, се шегува таа во разговорот.

Бен Афлек (48) претходно беше во брак со Џенифер Гарнер, со која има три деца.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести