32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Ана Бебиќ вторпат чека син

Најчитани вести

Хрватската пејачка Ана Бебиќ откри дека во 2020 година ќе стане мајка и дека ќе добие син. Таа во шоуто на Огњен Амиџиќ, откри дека во моментов е во петтиот месец од бременоста и дека наскоро по вторпат ќе стане мајка.

„Во 2020 година ќе добијам уште еден син. Сега сум во петтиот месец и навистина сум среќна што уште еднаш ќе станам мајка. Долго го посакував ова. Имам и куче. Сè ми се мажи по дома“, се пошегувала Бебиќ.

Текстот Ана Бебиќ вторпат чека син е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com