4.8 C
Skopje
Tuesday, January 31, 2023

Анастасија Ражнатовиќ: „Продолжи со својот живот“

Најчитани вести

Анастасија Ражнатовиќ е позната по тоа што не сака да го експонира својот приватен живот. Пред некое време ја заинтегрира јавноста со објавата дека луѓето почнуваат да се ценат кога ќе ги изгубат.

Па, започнаа шпекулации дека наводно пејачката раксинала со момчето. Имено, оваа млада девојка повторно ја заинтегрира јавноста, а секоја нејзина објава на социјалните мрежи предизвикува лавина од коментари.

Овој пат пејачката објави цитат на англиски јазик.

„Ако некогаш ти кажам дека ќе ти вратам на повикот, само продолжи со својот живот“ напиша Анастасија.

Не е познато на кого сакала да ја испрати оваа порака./zase.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести