16.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

Анастасија Ражнатовиќ позираше потполно гола

Најчитани вести

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ позираше потполно гола, па фотографијата ја сподели на социјалните мрежи.

Наследницата на Цеца градите ги покри со раце, а во описот напиша:

-Едноставно.

Со оваа објава пејачката покрена лавина од коментари, а и нејзината колешка Марина Вишковиќ беше воодушевена од фотографијата на пејачката.

За потсетување, Анастасија неодамна раскина со момчето Ѓорѓе Кулиќ, но истакна дека се разделиле пријателски и останале во добри односи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com