21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Анастасија Ражнатовиќ драстично го промени имиџот

Најчитани вести

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ прошета низ Белград со нов имиџ.

Кусо розово фустанче и руса коса како барбика беше маската на Таша за „Ноќта на вештерките“.

Својата одлична фигура таа ја истакна и со високи потпетици, а многумина коментираа дека одлично изгледа во ваква комбинација./kurir.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com