32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Анастасија Ражнатовиќ ги „распамети“ фановите со фотката на Инстаграм

Најчитани вести

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм сподели фотографија која нејзините фанови ги остави без текст.

Наследничката на Цеца позираше во атрактивен стајлинг и ги „распамети“ нејзините обожаватели.

Проѕирните чорапи и горниот дел беа доволни Анастасија да го сврти вниманието на себе.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com