-7.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Анастасија го вжештила интернет: Објавила семејна фотка! Еден детал на Цеца на сите им паднал во очи

Најчитани вести

Вељко Ражнатовиќ и неговата бремена девојка Богдана Родиќ за пет дена ќе го кажат судбоносното “да“, а сега неговата сестра се присетила на еден детал од детството кои сите ги разнежни.

Анастасија на својот Инстаграм објавила фотограгика на која се со нејзиниот брат кога биле мали и седеле во скутот на Цеца.

Она што сите забележале е насмевката на синот на пеачката, од уво до уво, која покажува колку биле сакани деца. Вељко кој инаку важи за голем шмекер, и тогаш бил мал вистински фраер, а неговата фризура предизвикала големо внимание.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести