-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Анабела од Ханиоти се префрли на плажата во Пефкохори

Најчитани вести

Пејачката Анабела Атијас која е на одмор во Ханиоти реши да ја смени плажата.

Имено, згодната пејачка денеска отиде до Пефкохори од каде објави три нови фотки во бикини на кои до израз дојде нејзината линија.
-Летото ги наполни нејзините вени со светлина – напиша Анабела.

Инаку,  за трите фотки  имаше лавина од коментари на сметка на одличниот изглед на Анабела.

“Презгодна си жено“ – беше еден од коментарите./ulica.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com