24.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Амал Клуни за малку ќе се испружеше на калдрмата во Њујорк

Најчитани вести

Сопругата на холивудската звезда Џорџ Клуни, адвокатката Амал Клуни во средата навечер за малку ќе се испружеше на една калдрма во Њујорк. 41-годишната Амал која носеше црвен фустан и потпетици излегуваше од автомобилот, кога изгуби рамнотежа, но успеа да се задржи на нозе.

Овој пат Амал не беше со сопругот Џорџ Клуни, со кој ја прослави петтата годишнина овој април.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com