7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Амал Клуни во мини здолниште за прославата на 5-годишнината од бракот со Џорџ Клуни

Најчитани вести

Амал и Џорџ Клуни имаат повод за славење. Парот беше виден во Њујорк додека излегуваше да ја прослави 5-годишнината од бракот.

41-годишната адвокатка и активистка носеше ултра кратко здолниште и високи чизми, а 58-годишниот актер изгледаше лежерно во фармерки и поло маица.

Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни

Славната двојка славеше и со своите најдобри пријатели – Синди Крафорд и Ренди Гербер./femina.mk

Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни
Клуни

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести