Home Шоубиз Ал Пачино на 81. има нова девојка 53 години помлада од него

Ал Пачино на 81. има нова девојка 53 години помлада од него

by admin

81-годишниот Ал Пачино е снимен како излегува од ресторан во Венис Бич во друштво на 28-годишната ТВ продуцентка Нур Алфалах.

Холивудската легенда се појави во поопуштено црно издание и патики, додека Нур го привлече вниманието во хеланки и кожна јакна и чизми до глужд. Тие ги игнорирале фотографите. На излегување ги пречекал црн автомобил во кој заедно се упатиле во непознат правец.

Младата бринета претходно беше поврзувана со Клинт Иствуд и Мик Џегер. “Срцето не прашува за годините, срцето само знае какво е чувството. Тоа беше мојата прва сериозна врска и бев многу среќна”, рекла таа еднаш за врската со Џегер.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More