21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Алекс Родригез ја користи Џенифер Лопез за слава и пари?

Најчитани вести

Повторно проблеми во (барем ако погледнеме од јавна перспектива) во совршена љубовна врска. Пејачката и актерка Џенифер Лопез и свршеникот Алекс Родригез во никој случај не се во најдобрите денови.

По одложувањето на венчавката поради пандемијата на корона вирус, сомнежот дека Алекс ја изневерува, се појавија нови шокантни информации. Според списанието „Стар“, Џеј Ло била понижена од нејзиниот вереник. Како што истакнуваат, поранешниот 45-годишен бејзбол играч има скриени намери – „ја искористува својата вереница за слава и пари“.

Гореспоменатиот напис во списанието наведува дека наводната љубовница Медисон ЛеКрој, со која неодамна бил поврзан, им раскажал на сите што ја разнишало неговата врска со Џенифер Лопез. „Понижувачки е Џенифер да ги слуша овие гласини за Алекс и Медисон“, открива еден инсајдер, додека друг извор тврди дека ова не е прв пат Родригез да ја понижува својата свршеница. „Овие нови извештаи се само шамар во лице. Тој е како незаситно либидо што има врска со проститутки во неговиот дом со децении “, посочува друг извор.

Исто така, таблоидот пишува дека актерката „нема друг избор“ освен да се држи до својот маж. „Таа е свесна за целата слика и знае дека останувањето со Алекс го прави нивниот комбиниран бренд повреден“, додава инсајдерот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com