7.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Александра Пријовиќ сака да роди и ќерка, но не смее да забремени

Најчитани вести

Пејачката Александра Пријовиќ гордо истакнува дека ужива во улогата на мајка, а раскажува и дека на нејзиниот наследник Александар почнале да му растат заби. Александра не се надевала тоа да се случи толку брзо, но бабата ги пронашла и ги израдувала сите.

-Баба, мојата мајка, ги пронајде, вели Александра во „Премиера“, па додаде дека по машко сака да роди и девојче.

Меѓутоа, тие планови мора да се одложат за уште барем две години.

-Не смеам поради царскиот рез најмалку две години, и тогаш нека биде ќерка, со насмевка заклучува пејачката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com