17.8 C
Skopje
Monday, August 15, 2022

Алан Болдвин беше бесен поради прашањето како доби две деца во период од 5 месеци, па одговори жестоко

Најчитани вести

Познатиот американски актер Алек Болдвин (62) и неговата сопруга Хилари (36) го добија синот Едвард во септември 2020 година, а сега, само пет и пол месеци подоцна, тие ја имаат ќерката Лусија.

Толку сме заљубени во нашата ќерка Лусија – напишала Хилари во описот на фотографијата со бебето, а многумина шпекулираат дека го добиле детето преку сутрогатот на мајката, додека некои мислат дека ја посвоиле.

Бидејќи не разговараа за очекување на ново бебе, сите беа изненадени од веста, па еден обожавател детално ја прокоментира ситуацијата и побара објаснување од актерот, кого го налути со своите постапки.

Која е мајката? Хилари не беше бремена. Таа се породи пред шест месеци. Ако сте добиле дете преку сурогат мајка, само кажете го тоа. Ако детето е посвоено, кажете го тоа. Ако не сакате да кажете ништо, зошто постојано да објавувате фотографии од вашите деца и да барате лајкови.

Гледај си ја својата работа “, одговори очигледно лутиот актер.

Патем, кога Алек гостуваше во емисијата со Елен Деџенерис, тој рече дека се откажал од обидот да добие девојче, така што нивната постара ќерка Кармен ќе ја добие посакуваната помлада сестра. Потоа се пошегува дека неговата сопруга е „собирач на бебиња“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com