24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Актерката сака да се омажи за новото момче, а нејзиниот сопруг и создава проблеми!

Најчитани вести

Веста за крајот на љубовната врска помеѓу актерската двојка Меган Фокс и Брајан Остин Грин одекна низ целиот свет во мај минатата година. По 10 години брак во кој имаа три сина, 34-годишната девојка реши да го напушти сопругот. Во исто време, започнаа шпекулациите дека таа се гледа со помладиот музичар Машин Ган Кели, што наскоро и самата го потврди, сепак, сега има нови проблеми.

Половина година по раскинувањето со Грин, Фокс поднесе барање за развод, но се чини дека и ’создава доста проблеми во тоа. Меган Фокс би сакала да направи нов чекор во врска со ново момче, но не може се додека нејзиниот поранешен сопруг не и даде конечен развод. Изворот раскажа како би сакала да се омажи за ново момче, но „Брајан дефинитивно не го олеснува тоа или не го решава разводот брзо“.

Брајан Остин Грин не изгледа подготвен да излезе од брак толку лесно. „Тој е револтиран од ова и постојано се обидува да го привлече нејзиното внимание“, изјави неименуван извор. Се чини дека Грин се надеваше дека тој и Меган ќе се смират, а тоа го потврди со видео на Инстаграм. ‘Никогаш не вели никогаш. Никогаш не знаете што може да се случи “, рече тој тогаш.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com