17.8 C
Skopje
Monday, August 15, 2022

Актерката е бесна поради деколтето: “Тие ми ги зголемија градите на плакатот”

Најчитани вести

Мислам дека сите губиме малку контрола врз тоа како навистина изгледаме, вели Розамунд Пајк. Откако актерката се налути поради зголемените гради, плакатот беше отстранет.

Актерката Розамунд Пајк (42) се налути бидејќи нејзиното тело беше фотошопирано на плакат на филм. Имено, нејзините гради изгледаат поголеми отколку што се всушност.

Пајк го осуди уредувањето на фотографијата, или преуредувањето на телото затоа што тогаш јавноста ја губи реалната слика за тоа како изгледаат телата на славните.

Покрај тоа што имаа пораскошно деколте на постерот за филмот „Johnny English Reborn“, во трејлерот за филмот „Radioactive“ тие исто така и ја сменија бојата на очите.

-За плакатот на Johnny English, моите гради се зголемени. На плакатот, мојот лик има навистина импресивни гради. Што јас го немам. Сè уште не знам зошто. Тоа се очигледни такви времиња, нели? Кога ќе забележите, ‘Ох, имам кафени очи’ или ‘Имам огромни гради’ “, рече Розамунд во шоуто на Кели Кларксон.

Та вели дека има безброј случаи кога фотографиите на sвездите се преуредуваат без тие дури и да забележат.

„Мислам дека сите ја губиме контролата врз тоа како навистина изгледаме“, вели актерката. Откако Пике се налути поради зголемените гради, постерот беше отстранет. Розамунд ја игра Кејт Самнер, психолог во однесувањето во службата MI7 на Johnny English.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com