15.8 C
Skopje
Monday, October 25, 2021

Актерите Кејт Хадсон и Едвард Нортон се прошетаа низ Белград

Најчитани вести

Снимањето на продолжението на филмот „Knives out“ донесе многу холивудски ѕвезди во Белград, најновите посетители се Едвард Нортон и Кејт Хадсон.

Кејт Хадсон и Едвард Нортон го посетија музејот „Никола Тесла“, каде биле пречекани од директорката на музејот, Ивона Јевтиќ. Актерот Едвард Нортон пристигнал во музејот „Никола Тесла“ со својата сопруга, веднаш по Кејт.


Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com