18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

АКО СЕГА НЕ СЕ ШЛОГИРАТЕ, НИКОГАШ НЕМА: Виралното видео, каде момчето се сопна од работ на зградата…

Најчитани вести

Паркур, односно улична карбоматика, е вештина што предизвикува ужас и воодушевување кај обичните луѓе и е хоби за зависниците од адреналин и физичка активност. Еден клип на таков начин стана „вирален“ на Твитер.

Главниот протагонист на видеото додаде смешна нота на неговата акробатика, само смешна за него, смеејќи се, глумејќи се сопнувајќи на рабовите на покривите, скокајќи на оџаците, скалите, sидовите…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com