8.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

Адријана Лима во златен фустан на гала со новиот дечко

Најчитани вести

Адријана Лима со новиот љубовен партнер присуствуваше на церемонијата по повод отворањето на музејот на Академијата за филмски уметности и науки.

Venice Film Festival 2021: Adriana Lima and Georgina Rodriguez lead the  stars on opening night - Geeky Craze

На свеченоста во Лос Анџелес, бразилската убавица се појави во златен фустан од Nicolas Jebran.

Venice Film Festival 2021: Adriana Lima and Georgina Rodriguez lead the  stars on opening night - Geeky Craze

Нејзин придружник беше Андре Лемерс, со кој за првпат зачекори на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција. Нивната врска беше обелоденета во јавноста годинава.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com