-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

Адриана Лима во чипкаст долен веш ги запали социјалните мрежи

Најчитани вести

Адриана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното совршено тело и витка линија никого не остава рамнодушен.

Поранешната српска снаа позираше во чипкаст долен веш за новата колекција на Ријана Savage x Fenty. Лима, еден од најбараните модели во светот, стана ново заштитно лице на модната кампања на Ријана и сосема е очигледно зошто ја нарекуваат „кралица на моделите на долен веш“.

Откако ги објавила фотографиите на Инстаграм, на кои заводливо позира, убавата Бразилка подели и видео во долен веш, со опис: „Дојдов кај дечко ми дома во ова. И да, беше диво“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com