20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Адел како „сериозна мачка“ по разводот

Најчитани вести

Популарната Адел повеќе не е буцка туку сериозна сексапилна убавица. Адел (31) по разводот од сопругот Сајмон Конецкиј (45), едвај личи на себе од пред неколку месеци затоа што се “преполовила“.

Тоа го докажуваат нејзините последни фотографии на кои се гледа дека е „сериозна мачка“, како што коментираат многуте луѓе на социјалните мрежи.

Фотографијата настанала во текот на турнејата на популарните „Spice Girls“, без Викторија Бекам, на стадионот „Wembly“ во Лондон.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com